| LT / EN / RU / PL / DK / FR |


Naudinga informacija » Spirulina

Spilamix preparate yra absoliučiai visos maisto medžiagos, būtinos gyvulių normaliems gyvybiniams procesams palaikyti. Šio preparato pagrindinė sudedamoji dalis melsvadumblis Spirulina platensis. Eilė ypatingų medžiagų – bioprotektorių, biokorektorių, biostimuliatorių, biobuferių – viename natūraliame produkte daugiau niekur nėra sutinkama. Tai sąlygoja fenomenalios Spirulina platensis maistinės, profilaktinės ir gydomosios savybės.

Melsvadumblis Spirulina platensis tai vienintelis gyvas organizmas išgyvenęs žemėje šimtus milijonų metų ir nepakitęs. Tai kruopščiai gamtos subalansuotas vitaminų, mineralų ir aminorūgščių rinkinys. Spirulina Platensis labai turtinga aukštos biologinės vertės baltymais. Jie sudaro apie 70 procentų spirulinos cheminės sudėties. Iš spirulinoje esančių 18 būtinų gyvūnams aminorūgščių, 8 yra nepakeičiamos. Spirulinos sudėtyje yra didelis kiekis mėlynojo pigmento fikocianino. Daugiau gamtoje šio pigmentas niekur nesutinkama. Gausu folinės rūgšties, kuri būtina hemoglobino susidarymui. Spirulinos sudėtyje daug gyvam organizmui būtinų mineralų ir mikroelementų: geležies, kalcio, natrio, kalio, vario, magnio, cinko, fosforo, seleno, vitaminų, karotino, nukleino rūgšties, fermentų ir kitų aktyvių medžiagų.


Pasaulyje atlikti moksliniai tyrimai parodė, kad spirulina pasižymi šiomis unikaliomis savybėmis: naikina daugelį virusų; kompensuoja vitaminų ir mineralinių medžiagų nepakankamumą; mažina riebalų kiekį kraujyje, profilaktiškai veikia prieš aterosklerozę ir koronarinius susirgimus; greitina žaizdų gijimą; skatina ląstelių atsinaujinimą; pasižymi enzimatiniu aktyvumu; didina atsparumą prieš radiacinį apšvitinimą; normalizuoja medžiagų apykaitos procesus, stiprina imuninę sistemą ir organizmo atsparumą; pasižymi antielerginiu ir priešvėžiniu veikimu; iš organizmo šalina sunkiuosius metalus, toksinus, radionuklidus; didina atskirų gyvūnų rūšių pieningumą; pasižymi dideliu gydomuoju–profilaktiniu veikimu prieš daugelį organizmo sutrikimų; didina gyvūnų gyvybingumą ir aktyvumą; pasižymi probiotiniu veikimu.