| LT / EN / RU / PL / DK / FR |


DUK

 Ar gyvuliai gali priprasti prie Spilamix?
Gyvuliai prie Spilamix negali priprasti, tai natūralūs pašarų papildai, neturintys jokio pripratimo poveikio.

 
Ar Spilamix gali būti nuodingas?
Spilamix yra visiškai sveikatingas pašarų papildas, kurio gamyboje naudojamos tik natūralios medžiagos

 
Ar Spilamix gali reaguoti su kitais papildais, pvz. vitaminais ir mineralais?
Spilamix yra inertinis papildas, kuris nereaguoja su kitomis medžiagomis – nei mineraliniais papildais, nei sintetiniais vitaminais.

 
Ar nuo Spilamix gali atsirasti inhibitorinių medžiagų?
Kadangi Spilamix yra visiškai natūralus papildas, jo naudojimas niekaip negali įtakoti inhibitorinių medžiagų atsiradimo piene. Priešingai, sudėtinės Spilamix dalys mažina vidinius uždegimus, taip pat ir kepenų, ir gali prisidėti prie suplėkusio pašaro sukelto kepenų uždegimo slopinimo.

 
Ar Spilamix savo verte pakeičia kitus papildus?
Papildo Spilamix sudėtyje esančius organinius mikroelementus Se, Zn, Cu ir Mn organizmas įsisavina labai gerai. Organinės kilmės mikroelementų įsisavinimas yra apie 80%, o esant jų pertekliui racione, tokie mikroelementai žarnyne pašalinami tranzitu ir nepakenkia organizmui.

 
Ar reikia padidinti Spilamix dozę naudojimo pradžioje?
Papildas Spilamix yra visiškai natūralus, taigi jo poveikio pasireiškimo greičiui įtaką be abejo turi ir jo dozavimas. Kadangi Spilamix neturi jokio pašalinio poveikio, jis neperdozuojamas. Taigi naudojimo pradžioje iki norimo efekto pasireiškimo nustatytą palaikomąjį dozavimą galima padidinti 30%, o tada laikytis nurodymų.

 
Ar naudinga daryti pertrauką Spilamix papildui?
Iš esmės kuriam laikui nutraukti Spilamix naudojimą ekonomiškai neapsimoka. Spilamix poveikis pasireiškia ne iš karto. Nutraukus vartojimą, jo poveikis nuosekliai mažėja. Atnaujinant Spilamix vartojimą, vėl reikia tam tikro laikotarpio Spilamix poveikio pasireiškimui, o tai yra neefektyvu laiko ir kaštų požiūriu.